$841
Is this Montblanc authentic?
Yes - we guarantee this Montblanc item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Montblanc item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Montblanc |
| SKU: | 10847133 |
| Model: | Montblanc MEISTERSTÜCK |
| Color: | Blue |
| Bag Width: | 10 in |
| Size: | Medium |
| Country of Origin: | Italy |
| Pattern: | Glacier |
| Closure: | Zip |
| Bag Height: | 6 in |
| Lining Material: | ECONYL® regenerated fabric |
| Material: | Leather |
| Bag Depth: | 3 in |
| Year Manufactured: | 2020-2029 |
| Personalize: | No |
| Department: | Men |
| Style: | Belt Bag & Fanny Pack |
| Theme: | Glacier |
| Features: | Adjustable Strap Cross-Body Strap Lightweight Certificate of Authenticity Detachable Strap Inner Dividers Limited Edition Packable |
| Handle/Strap Material: | Polyamide |
ABOUT
Montblanc bag - Montblanc MEISTERSTÜCK - MEISTERSTÜCK - Blue
Bags by Montblanc
Montblanc International is a German manufacturing company of luxury goods, based in Hamburg. Montblanc produces a wide range of products, including goods for travel, writing implements, watches and jewelry, among other products.