$158
Is this Coach authentic?
Yes - we guarantee this Coach item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Coach item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Coach |
| SKU: | 10397432 |
| MPN: | CM699 |
| UPC: | 196395084920 |
| Model: | CM699 |
| Handle/Strap Color: | Gold |
| Hardware Color: | Gold |
| Exterior Color: | Leopard Print |
| Lining Color: | Black |
| Bag Width: | 4 in |
| Size: | Mini |
| Country of Origin: | Vietnam |
| Shape: | Rectangle |
| Closure: | Button |
| Occasion: | Casual Formal Party/Cocktail Travel |
| Bag Depth: | 1.25 in |
| Accents: | Strap Accent |
| Personalize: | No |
| Accessories: | Detachable Strap |
| Department: | Unisex Adults |
| Style: | Crossbody |
| Features: | Credit Card Cross-Body Strap Lightweight |
| Pattern: | Leopard Print |
| Bag Height: | 2.75 in |
| Handle Style: | Crossbody Strap |
| Lining Material: | Leather |
| Exterior Material: | Leather |
| Strap Drop: | 23 in |
| Theme: | Leopard |
| Handle/Strap Material: | Gold tone metal |
ABOUT
Coach bag - CM699 - Handle/Strap: Gold, Hardware: Gold, Exterior: Leopard Print (UPC: 196395084920)
Bags by Coach
Coach is a leading design house of modern luxury accessories and lifestyle collections, with a long-standing reputation built on quality craftsmanship. Defined by a free-spirited, all-American attitude, the brand approaches design with a modern vision, reimagining luxury for today with an authenticity and innovation that is uniquely Coach. All over the world, the Coach name is synonymous with effortless New York style.